26. Fenstherm Kontakt - Mikulás Rallye 2022 (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live táblák: 
  • Nevezési lista
  • Rajtlista
  • Útvonallap
  • Eredmények
  • Eredmények+infók
  • Büntetések
  • Kiesettek
  • Bajnoki pontok Live!
  • Hirdetőtábla
  • GY idők összehas.
  • Nyers GY idők
  • Rajtlista nap:
  • vasárnap
  • Értékelés:  
  • Minden versenyző
  • Rally Licenszes
  • Terep Rallye
  • Amatőr
  • Lada Kupa Kicsi
  • Lada Kupa Nagy
  • SBS
  • Géposzt.:   
  • *
  • H6
  • H7
  • H8
  • L10
  • L11
  • L8
  • L9
  • N2
  • N3
  • SBS
  • TR
Rajtlista - 2022. dec. 4. vasárnap
Poz.Versenyzők/Autó
Gépo.
NevezőÉrtékelésekRajtidő
1. Tábori Bálint - Tenk Zoltán
#0000 Lada 21011

0
008:08:00
2. Iván Péter - Török Tamás
#000 Lada 2017

0
KRT Motorsport008:10:00
3. Kaposi László - Ispaits Zoltán
#00 Lada VFTS

0
Full Autó SE008:12:00
4. Bayer Péter - Balázs Péter
#0 Lada Niva

0
Bech-BSE008:14:00
5. Bútor Róbert - Tagai Róbert
#1 Citroën C3 WRC

L11
Dynamic Rally Team SERL08:30:00
6. Klausz Kristóf - Papp Tamás
#2 Škoda Fabia Rally2 Evo

L11
Klaus Motorsport Kft.RL08:31:00
7. Ollé "Sasa" - Paukovics Lilla
#3 Škoda Fabia R5

L11
Hyundai Rally Hungary Kft.RL08:32:00
8. László Martin - Berendi Dávid
#4 Škoda Fabia Rally2 Evo

L11
M-Sport Racing Kft.RL08:33:00
9. Tóth Tibor - Szabó József
#5 Škoda Fabia Rally2 Evo

L11
T+T Autóklíma Centrum Kft.RL08:34:00
10. Osváth Péter - Heibling Lili
#6 Mitsubishi Lancer Evo 9

L11
R-sport Management Kft.RL08:35:00
11. Gyarmati Ariel - Szilassy Arnold
#7 Mitsubishi Lancer Evo 9

L11
R-sport Management Kft.RL08:36:00
12. László Zoltán - Balázs Zsolt Mihály
#8 Škoda Fabia Rally2 Evo

L11
M-Sport Racing Kft.RL08:37:00
13. Cseh Vilmos - Kovács Zoltán
#9 Škoda Fabia R5

L11
Kanyik Motorsport SERL08:38:00
14. Hevesi István - Bottyán János
#10 Mitsubishi Lancer Evo 6

L11
Korda Racing Kft.RL08:39:00
15. Jagadics Gábor - Tóth Viktor
#11 Ford Fiesta R5

L11
GR Motorsport Kft.RL08:40:00
16. Maricsek Miklós - Paizs Róbert
#12 Mitsubishi Lancer Evo 9

L11
Roger Racing Kft.RL08:41:00
17. Marozsi Zsolt - Boros Máté
#14 Hyundai i20 R5

L11
HRC Racing Team SERL08:42:00
18. Vánsza Zsolt - Szedő Csaba
#15 Škoda Fabia Rally2 Evo

L11
Topp-Autó 2010 Kft. -Topp CarsRL08:43:00
19. Somogyi Zoltán - Turai István
#16 Mitsubishi Lancer Evo

L11
F-Caffe Kft.RL08:44:00
20. Božič, Mitja - Tonejc, Boris
#17 Subaru Impreza

L11
Avto Klub LamkoRL08:45:00
21. Rumpler, Karl - Rumpler, Maria
#18 Mitsubishi Lancer Evo 5

L11
Team RumplerRL08:46:00
22. Ikotics Mátyás - Gálik Kata
#19 Honda FN2

L10
FiaSko SERL08:47:00
23. Rafael Tamás - Szabó Balázs
#22 Porsche GT3

L10
Rigó MotorsportRL08:48:00
24. Szilágyi Patrik - Kiskuti Adrián
#23 BMW M3

L10
Topp-Autó 2010 Kft. -Topp CarsRL08:49:00
25. Kollár Károly - Czeilinger György Tamás
#24 BMW E30

L10
Full Autó SERL08:50:00
26. Bölcs Balázs - Csáki Zsuzsanna
#25 Škoda Fabia

L10
PSZA Motorsport EgyesületRL08:51:00
27. Herczig Patrik - Varga Kristóf
#26 Peugeot 208 Rally4

L9
Herczig Autósport Kft.RL08:53:00
28. Hibján József - Szollár Csaba
#27 Ford Fiesta Rally4

L9
Force and Speed Technology KftRL08:54:00
29. Jánosa Ákos - Nagy Attila
#28 Peugeot 208

L9
Force and Speed Technology KftRL08:55:00
30. Lencse Zoltán - ifj.Fogarasi Attila
#29 Ford Fiesta

L9
Hutchinson Brothers Rali KASERL08:56:00
31. Viszló Csaba - Bán Viktor
#30 Peugeot 208 Rally4

L9
Kole Media Center Kft.RL08:57:00
32. Tellér Antal - Tellér Antónia
#31 Peugeot 208 R2

L9
PSZA Motorsport EgyesületRL08:58:00
33. Mészáros Zsolt - Vig Sándor
#32 Peugeot 208 R2

L9
PSZA Motorsport EgyesületRL08:59:00
34. Zoltán Kevin - Bertalan Márton
#33 Citroën C2 R2 Max

L9
Kanyik Motorsport SERL09:00:00
35. Karner Zoltán - Karner-Faludi Gabriella
#34 Citroën C2

L9
Borsod Race Média Kft.RL09:01:00
36. Veréb Zoltán - Májer Dávid
#35 Lada VFTS

L9
Squadra CorseAlfa Romeo UngherRL, LKK09:02:00
37. Nemes Csaba - Nemes Richárd
#36 Lada 2105

L9
R-sport Management Kft.RL, LKK09:03:00
38. Janovich Roland - Csáthy Miklós László
#37 Lada 21011

L9
Squadra CorseAlfa Romeo UngherRL, LKK09:04:00
39. Hulmann Gábor - Koltai Tibor
#38 Lada VFTS

L9
FiaSko SERL, LKK09:05:00
40. Faragó Richárd - Soós István
#39 Lada 2107

L9
Ba-Ro Motorsport SERL, LKK09:06:00
41. Bóka Dávid - Bóka Norbert
#40 Lada 2107

L9
PSZA Motorsport EgyesületRL, LKK09:07:00
42. Nagy Gábor Miklós - Devecseri Gábor
#41 Lada VFTS

L9
PSZA Motorsport EgyesületRL, LKK09:08:00
43. Parkánszki Balázs - Parkánszki Barna
#42 Lada 21053

L9
Squadra CorseAlfa Romeo UngherRL, LKK09:09:00
44. Gács Gábor - Somodi Attila
#43 Lada 2107

L9
R-sport Management Kft.RL, LKK09:10:00
45. Vincze Krisztián - Vörös Adrián
#44 Lada 2105

L9
Goller Motorsport Kft.RL, LKK09:11:00
46. Belső Lajos - Belső Kristóf
#45 Suzuki Swift

L8
Veszprémi Sport SZIRERL09:12:00
47. Mosoni István - Montskó Balázs
#46 Suzuki Swift

L8
Full Autó SERL09:13:00
48. "Doky" - "Gyufa"
#47 Škoda Felicia

L9
Proex AMSERL09:14:00
49. Mészáros Péter - Mészáros Érdi Nikolett
#50 Mitsubishi Lancer Evo9

H8
Érdi Rally TeamAM09:19:00
50. Petercsák Zoltán - Csák Alex
#51 Mitsubishi Lancer Evo 9

H8
AM09:20:00
51. dr.Czina Viktor - Kazár Miklós
#52 Mitsubishi Lancer Evo 9

H8
AM09:21:00
52. Nemes Dániel - Nemes Tibor
#53 Honda Civic Type-R

H7
AM09:22:00
53. Zagyva Dorka - Zagyva Lajos
#54 Peugeot 208 R4

H7
AM09:23:00
54. Illés Emil - Kiss Gábor
#55 Lada 2107

H6
AM, LKK09:24:00
55. Szkupi Gábor - Bossányi Richárd
#56 Suzuki Ignis

N3
Technic MotorsportAM09:25:00
56. Szegedi Ferenc - Szegedi Kristóf
#57 Suzuki Swift Sport

N3
Technic MotorsportAM09:26:00
57. Klemm Balázs - Gergály Tamás
#58 Suzuki Swift

N2
Hotel&More Szállodák ZrtAM09:27:00
58. Rumpler, Oliver - Mittenecker, Lena
#59 Volvo 740

H7
Team RumplerAM09:28:00
59. Brutovsky, Frantisek - Hauptmann, Petr
#61 Ford F150 Evo

TR
Ming Racing SportTR09:33:00
60. Lukács András - Palotai Zoltán
#62 Toyota Hilux

TR
Speedy Motorsport SETR09:34:00
61. Gyabronka Miklós - Gyabronka István
#63 Nissan PickUp

TR
TR09:35:00
62. Miklós Csaba - Boros Ábel
#64 Bedu SXS X3

SBS
SBS09:40:00
63. Trébitsch Miklós - Trébitsch Sándor
#65 Bedu SXS X3

SBS
Bedu RacingSBS09:41:00
64. Kéry Szilveszter - Bartha Barbara Anett
#66 CanAm Maverick X3

SBS
Mészáros M1 Autókereskedő Kft.SBS09:42:00
65. Vida János - Bessenyey Zoltán
#67 Bedu SXS X3

SBS
Bedu RacingSBS09:43:00
66. Biro, Antal - Sprencz, Tamas
#68 CanAm Maverick X3

SBS
SBS09:44:00
67. Molnár István - Novák Balázs
#69 Bedu SXS X3

SBS
Borsod Race Média Kft.SBS09:45:00
68. Ludas Zoltán - Smidt István
#70 CanAm Maverick X3

SBS
Ludi RacingSBS09:46:00
69. Vasas Vivien - Karai Kristóf
#71 CanAm Bedu

SBS
Lumax RacingSBS09:47:00
70. Furugláš, Igor - Vaňková, Krisztýna
#72 CanAm Maverick X3

SBS
SBS09:48:00
0.011 sec az 0.03 / 0.01